Hakkımızda

Poseidon Yurtdışı Eğitim - Hakkımızda

Poseidon, 2006 yılında faaliyete geçmiş tam kapsamlı bir Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasıdır. Şirketin kurucusu Müjen Gürkan`ın, yurtdışında uzun yıllar aldığı eğitimlerini, ilerleyen yıllardaki deneyimleri ile birleştirerek Türk gençlerine iletebilmek amacıyla kurduğu Poseidon Yurtdışı Eğitim, yıllar boyunca artan tecrübesi ve en önemlisi güvenilirliği ile tanınmış en kaliteli ve güvenilir yurtdışı eğitim firmalarından birisi haline gelmiştir.

Poseidon Yurtdışı Eğitim, yurtdışında dil eğitimiyurt dışı yaz okulları ve kamplarıAmerikada Work and Travelyurtdışında maaşlı ve maaşsız stajyurtdışında üniversite yerleştirmeyurtdışında maaşlı staj içeren eğitimler ile, yurtdışında lise eğitimi ve yurtdışında sertifika ve diploma programları ile gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmeleri yönünde hizmetlerini sürdürmektedir. Poseidon Yurtdışı Eğitim ayrıca Amerika Green Card başvurusu ve Kanada'ya Göçmenlik hizmetlerini de en doğru, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Poseidon Yurtdışı Eğitim ayrıca Amerika vize başvurusu Kanada vize başvurusu ve Schengen ülkelerine vize başvuruları konusunda alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.
 

Öğrencilerimizin en az bir yabancı dile sahip olmaları ve buna bağlı olarak erken yaşlardan itibaren yurtdışına açılmalarının onların geleceği açısından sağlayacağı olumlu katkı hepimiz tarafından kabul edilen bir gerçektir.
 
Ankara merkez ve Kayseri ofislerinden tüm Türkiye`de bulunan öğrencilerine yıllardır güvenilir hizmetlerini sunan Poseidon Yurtdışı Eğitim, bu gerçekten hareketle Yurtdışında Eğitim’in çeşitli dallarında 12 yaşından başlayarak, üniversite ve sonrası çağa kadar geniş bir kitleye hizmet vermeyi sürdürmektedir. En büyük referansımız katılımcılarımızdır. 

POSEIDON İyi bir Dinleyicidir, İhtiyaçlarınızı Belirler..

POSEIDON Size Özel Çözümler Üretir..

POSEIDON Türkiye’nin NERESİNDE OLURSANIZ OLUN, Kayıt aşamasından Vize aşamasına,  gideceğiniz ülkeye yola çıkacağınız ve Türkiyeye geri döneceğiniz güne kadar Sınırsız Hizmet ve Desteğini Sunar.

POSEIDON danışmanları yurtdışında eğitim ve yaşam süreçlerini bizzat yaşamışlardır.
 
 
Müjen GÜRKAN - Kurucu Genel Müdür

1988 yılında Amerika Pennsylvania`da bulunan Carlisle Barracks Ortaokulundan 1992 yılında da Belçika NATO Üssünde bulunan SHAPE American Lisesinden mezun oldu. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesinde Sosyoloji bölümünde Lisans eğitimini tamamlayan Gürkan, 1999 yılında ODTÜ Executive MBA programından başarıyla mezun oldu. Yurtdışıyla bağlantılı değişik sektörlerde yönetici pozisyonunda çalıştıktan sonra POSEIDON Yurtdışı Eğitim firmasını kurdu. Gürkan, firmamızda 2006 yılından beri Kurucu Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.