Şubemiz Olun

Poseidon Yurtdışı Eğitim Franchise

 

GELECEĞİN İŞ KOLU `YURTDIŞI EĞİTİM`İN ŞİMDİYE DEK TÜM TÜRKİYE`DE `GÜVEN` iLE ANILAN MARKA ADI Poseidon Yurtdışı Eğitim.

ŞEHRİNİZDE Poseidon Yurtdışı Eğitim MARKA ADINI GURURLA TAŞIYIN, İŞİNİZİ HIZLA BÜYÜTÜN.

FRANCHISE NEDİR? İlk örneklerine ABD’de rastlanan bu sistem toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde hızlı ve verimli bir büyümeyi gerçekleştirebilmek amacıyla oluşturulmuştur. FRANCHISING tanınmış bir markanın, oluşmuş bir imajını belli bir bedel karşılığında belli standartlar içinde, bağımsız bir yatırımcıya kullandırılmasıdır. Ana firmanın belirli bir bölgede ve belirli bir süre için, belirli ayrıcalıkları kullanma hakkını bir diğer firmaya verdiği; yönetim, organizasyon, eğitim, tedarik konularında yardım sağladığı, denetlediği ve danışmanlık yaptığı bir pazarlama ve dağıtım yöntemidir. Ana firma tarafından bağımsız firmaya verilen imtiyaza Franchise denir. Ana firma tarafından hazırlanan markanın satışı, franchising anlaşmasıyla işletmeci firmalara devredilmektedir.Bu sistem, markanın satışının yanı sıra, ana firmanın tecrübelerini aktarması, destek hizmetlerini (eğitim programları, tanıtım faaliyetleri vs.) işletmeci için yürütülmesi karşılığında, işletmeci firmanın cirosunu, belli bir orada ana firmaya devretmesi esasına dayanır.

POSEIDON YURTDIŞI EĞİTİM FRANCHISE NEDIR? Bulunduğunuz şehirde Poseidon Yurtdışı Eğitim ofisi olarak varolan işlerinize yeni bir kanal oluşturabilir veya yepyeni bir iş sahibi olabilirsiniz. Poseidon Yurtdışı Eğitim gibi ismi bu sektörde tertemiz kalmış ve yaptığı tüm iş ve projeleri başarıyla tamamlamış bir firmanın bulunduğunuz şehirdeki ofisi olarak, şehrinizdeki;

- Tüm Liseler ve Özel Kolejler
- Özel sektörde faaliyet gösteren şirketler
- Devlet adına çalışan personel ve kurumlar
- Özel yabancı dil kursları
- Ve tüm özel ve devlet Üniversitelerinde eğitim gören öğrencilere sunabileceğiniz ve satış yapabileceğiniz eğitim programlarınız olacaktır.

Sıradan bir yurtdışı eğitim firmasının değil, ürün yelpazesi oldukça geniş, son derece güvenilir ve Kalite Yönetimi doğrultusunda iş süreçlerini tamamlamış bir firmanın franchise ofisi olarak hem prestijli hem de pek çok insanımızın ihtiyacını karşılıyor olduğunuz bir iş yapıyor olacaksınız.

Türkiyede YABANCI DİL ve YURTDIŞINDA EĞİTİM konularının her geçen gün daha da önem kazandığı düşünülür ise, işimiz ve yurtdışı eğitim sektörü kesinlikle geleceğin meslek dalıdır.

NEDEN POSEIDON YURTDIŞI EĞİTİM FRANCHISE (ŞUBE) OFİSİ OLMALISINIZ ?

- Sektördeki 12 yıllık deneyimimizi sizinle paylaşmamız için;
- Yaklaşık 30 yıllık yurtdışı eğitim geçmişimizi ve bireysel deneyimlerimizi sizinle paylaşmamız için;

- Satışını yapabileceğiniz çok sayıda ürüne bir anda kavuşacağınız için;
- Şehrinizde başarılı olmanız için bizden sürekli destek alacağınız için;
- Ayda ortalama 25,000 ziyaretçiye ulaşmış mevcut 15 web sitemizde yer alacağınız için;
- Tüm Türkiyede dağıtılan basılı el broşürü ve tüm malzemelerimizde yer alacağınız için;
- Resmi Türkiye temsilciliğini yaptığımız yaklaşık 250 kadar yabancı okul, kurum ve üniversiteler ile çalışabilmek için merkez Poseidon Yurtdışı Eğitim üzerinden otomatik olarak anlaşma kapsamına gireceğiniz için; 
- Yurtdışında yer alan sayısız sektörel eğitim fuarına ve aldığımız davetler kapsamında okul gezilerine Poseidon Yurtdışı Eğitim personeli olarak katılma şansını daha ilk yılınızdan itibaren hak edeceğiniz için;
- Bugüne kadar yaklaşık 3,500 den fazla öğrenci göndermiş olan gururlu Poseidon Yurtdışı Eğitim ailesinin parçası olabilmek için.

Şehrinizde Poseidon Yurtdışı Eğitim Franchise (şube) ofisi olmak için ön görüşme, tanışma ve bilgi alışverişi için Ankara Merkez ofisimize bekliyoruz.


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.